Welcome to our online store

 Showroom  

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

V našich prostorách dodržujeme všechna potřebná hygienická opatření. Z tohoto důvodu prosíme všechny zákazníky, aby do showroomu vstupovali se zakrytím úst a nosu alespoň respirátorem FFP2. Všechny obroučky jsou k dispozici k vyzkoušení a po každé manipulaci se řádně desinfikují tak, abyste mohli v pohodlí nakupovat. Povrchy taktéž prochází pravidelnou a důkladnou desinfekcí. Při vstupu i u pokladny naleznete desinfekci k vaší potřebě.

OTEVÍRACÍ DOBA 

Otevřeno pro vás tedy máme i v tomto období vždy od pondělí do pátku od 10 do 18 hodin a v sobotu od 10 do 18 hodin.

Chceš se k nám podívat osobně? Budeme se na tebe těšit v showroomu! Všechny obroučky dostupné on-line si můžeš vyzkoušet a koupit přímo na místě. Navíc se již brzy můžeš těšit na měření zraku zdarma při koupi brýlí. Náš tým ti rád pomůže s výběrem těch nejlepších brýlí.

V našem Showroomu najdeš širokou nabídku brýlí přizpůsobených ke tvému stylu a způsobu života - od progresivních po multifokální. Na místě dostaneš i jednodenní a měsíční kontaktní čočky.

Před návštěvou se, prosíme, seznam s našimi bezpečnostními předpisy.

Na viděnou v MUSCATu!
Team Image 03
 
Praha 2

Bělehradská 73

Pondělí - Sobota 10:00 - 18:00

Z důvodu státních svátků zavřeno 28.09, 28.10, 29.10

Dovolte, abychom Vás v dostatečném předstihu informovali o změně pracovní doby během velikonočních svátků. V době od 15.4. do 18.4. bude showroom UZAVŘEN.

+420 725 873 433