Welcome to our online store


Víme, že skvělý zrak znamená lepší život,
proto je naším cílem nabízet  prvotřídní brýle za rozumnou cenu . MUSCAT znamená moderní design, nejlepší odborníci a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Už několik let navrhujeme obroučky, do kterých se zamilovalo tisíce Čechů.

 

Pokud se rozhodneš jít právě do Muscatu, máš jistotu, že jsi vybral kvalitní výrobek za přijatelnou cenu, podporuješ malou výrobnu a individuální přístup. Naše brýle vyrábíme ručně a jejich konečná podoba je založená na našich projektech. Každé brýle vyrábíme na míru a přesně podle potřeb zákazníka. Následně provádíme kontrolu kvality, abychom mohli doručit ten nejlepší produkt přímo ke tvým dveřím (nebo do našeho Showroomu :)).

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Díváme se do budoucna 

MUSCAT má rebel duši, která ráda vychází vstříc všem očekáváním.
S námi se přesvědčíš, že nákup brýlí nemusí trvat dlouho a díky designerským a jedinečným obroučkám vyneseme tvůj styl na úplný vrchol. Vyber si svůj model v Showroomu nebo - pokud potřebuješ čas na rozmyšlení - dokonči objednávku on-line. Nechceš chodit ven? Žádný problém! 
Vyzkoušej 5 párů v pohodlí domova po dobu 5 dní, zcela zdarma.

 

Komfort vidění

V našich showroomech najdeš kvalifikované profíky - optometristy a tým, kteří ti rád pomůže s výběrem těch nejlepších brýlí. U nás najdeš širokou nabídku inovativních povrchů a čoček - od progresivních po multifokální.
Navštiv nás a najdi brýle přizpůsobené ke tvému životnímu stylu!

Odoo • Text and Image